Odvjetnik Jurić: Svečanosti će se nesmetano održavati

Nastavlja se rasprava bivšeg vlasnika dvorane “Nikolina” Mate Gregačevića koji smtara da je nezakonito deložiran te Jelice Čapalije, nove zakonite vlasnice istog prostora. Nakon što se osvrnuo na probleme u vlasništvu, opisao je kako se našao u ovoj situaciji:

Gregačević tvrdi da su sve optužbe zbog kojih je proveo više od dva mjeseca u istražnom zatvoru, neosnovane:

Za bivšeg vlasnika hotela Nikolina ova priča nije završena te on očekuje da sud provede protuovrhu. Mato Gregačević se poziva na rješenje Županijskog suda u Splitu od 3. svibnja kojim se ukida rješenje o osiguranju Općinskog suda u Osijeku, odnosno u Đakovu:

Priča se nastavlja, budući da je Jelica Čapalija sazvala press konferenciju na kojoj je njezin odvjetnik Jurica Jurić pojasnio zakonitost vlasništva Jelice Čapalije. Jurić je također istaknuo da g. Mato Gregačević uopće nije stranka u postupku već je to tvrtka DO-MI-DO d.o.o.:

Također, odvjetnik Jurić je najavio da će se sve svadbe i druga prigodna slavlja u svečanoj dvorani “Stross” (dosad dvorana “Nikolina”) održavati bez ikakvih daljnjih problema:

 

Pogoci: 0

Podijeli

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

two × three =

Vrijeme danas