Rezultati Ulične utrke

Povodom obilježavanja dana grada Đakova 04.05.2018. godine u organizaciji Atletskog kluba“sla-Ante Perić“ Đakovo održala se ulična utrka. Trener Zvonko Karoli nam je ustupio rezultate:

1-2. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEVOJČICE  300 M

  1.  Veronika Radman    I. G. Kovačić
  2. Dora Belvanović         V. Nazor
  3. Petra Nerovčić             I. G. Kovačić
  4. Andrea Zarić                J. A. Čolnića
  5. Klara Grizelj                 J. A. Čolnića           član AK“ sla- Ante Perić“ Đakovo

1-2. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEČACI 300 M

  1. Antonio Đikić            J. A. Čolnića          član AK“ sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Marko Josipović       I. G. Kovačić
  3. Šimun Petar Jaman I. G. Kovačić
  4. Luka Racić                V. Nazor
  5. Patrik Majdiš            V. Nazor

3-4. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEVOJČICE 400 M

  1. Ela Đelatović         V. Nazor
  2. Eva Mari Labak     I. G. Kovačić
  3. Sara Zrinušić          I .G. Kovačić
  4. Petra Brevulj          V. Nazor
  5. Ivona Frizon           J.A.Čolnića

3-4. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEČACI 400 M

  1. Noa Tomesić           V. Nazor
  2. Luka Radoš             V. Nazor
  3. Ivan Staković          I. G. Kovačić
  4. Tibor Pišl                 I. G. Kovačić
  5. Ivano Ajhorn          J. A. Čolnića

5-6. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEVOJČICE 750M

  1. Eva Premužić        V. Nazor
  2. Mirta Čota             J. A. Čolnića
  3. Josipa Gudelj       J. A. Čolnića
  4. Dorotea Božić      V. Nazor            član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  5. Nikolina Erceg     I.G. Kovačić       član AK“ sla- Ante Perić“ Đakovo

5-6. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEČACI 750 M

  1. Ivan Bilać               I. G. Kovačić     član AK“sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Niko Radman        I. G. Kovačić
  3. Robert Karalić       I. G. Kovačić
  4. Marko Agatić        V. Nazor
  5. Filip Režić             I. G. Kovačić

7-8. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEVOJČICE 900 M

  1. Mirna Jakšić              J. A. Ćolnića      član AK“ sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Klara Humbal           I. G. Kovačić
  3. Petra Bulović            J. A. Čolnića
  4. Valentina Lovrić      V. Nazor
  5. Helena Hukelj          I. G. Kovačić

7-8. RAZRED OSNOVNIH ŠKOLA DJEČACI 900 M

  1. Denis Zirn              I. G. Kovačić
  2. Nino Juroš             J. A. Čolnića
  3. Mislav Hižman     J. A. Čolnića
  4. Patrik Aleksa         V. Nazor

REZULTATI  PRVIH  PET  UČENIKA  SREDNJE  ŠKOLE

1-2. RAZREDI SREDNJH ŠKOLA JUNIORKE 900 M

  1. Marija Nera Omazić      A. G. Matoš             članica AK“ sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Elena Vidović                 A. G. Matoš
  3. Barbara Babić                A. G. Matoš

1-2. RAZREDI SREDNJIH ŠKOLA JUNIORI 900 M

  1. Domagoj Kopecki       A. Horvata
  2. Filip Bionda                 A. G. Matoš
  3. David Šimičević          A. Horvata            član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  4. Marko Dragić              A. Horvata            član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  5. Mislav Čota                 A. G. Matoš           član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  6. Filip Slavić                   A. G. Matoš

3-4. RAZREDI SREDNJI ŠKOLA JUNIORKE 900 M

  1. Tea Marunović            A. G. Matoš           član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Petra Pobrić                Ekonomska škola „Braća Radić“
  3. Martina Nikšić           A. G. Matoš
  4. Andrea Šekerija         Ekonomska škola „Braća Radić“
  5. Gabrijela Milić           A. G. Matoš

3-4. RAZREDI SREDNJH ŠKOLA JUNIORI 900 M

  1. Hrvoje Dragić            A. Horvata             član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  2. Igor Stuhli                  A. Horvata             član AK „sla- Ante Perić“ Đakovo
  3. Vinko Akrap              A. G. Matoš
  4. Domagoj Kušević     A. G. Matoš
  5. Kristijan Drenjančević A. G. Matoš
Podijeli

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

two × two =